Informare
2016-10-07 14:58:35

Aceasta informare este efectuată de: PRIMARIA COMUNEI JUGURENI JUDETUL PRAHOVA ;0244891903, ce intenţionează să solicite de la A.N.APELE ROMANE –S.G.A judetul PRAHOVA,municipiul PLOIESTI aviz de gospodărire a apelor/aviz pentru realizarea lucrarilor de Construire priza captare izvor”La Vana”, conducta alimentare cu apa pana la gospodaria de apa existenta,extindere retea electrica si bransament , in comuna Jugureni sat.Jugureni judetul Prahova localizat în comuna Jugureni judetul Prahova,. Aceasta investiţie este noua. Aceasta solicitare de aviz este conformă cu prevederile Legii apelor nr. 107/1996, cu modificările şi completările ulterioare.

Persoanele care doresc să obţină informaţii suplimentare cu privire la solicitarea avizului de gospodărire a apelor pot contacta solicitantul de aviz la adresa menţionată. Persoanele care doresc să transmită observaţii, sugestii şi recomandări se pot adresa la SEDIUL PRIMARIEI COMUNEI JUGURENI , 0244891903 după data de 7.10.2016